NASZE USŁUGI

OKLEJANIE KRAWĘDZI

Wykonujemy usługi oklejania krawędzi na wysoce wyspecjalizowanych maszynach austriackiej marki OTT. Oferujemy ogromny wachlarz obrzeży dostępnych na miejscu, w pełnym zakresie grubości oraz szerokości. Oklejana krawędź jest zawsze uprzednio frezowana, dzięki czemu powtarzalność i jakość przytwierdzenia obrzeża jest zawsze na wysokim poziomie. Wymiary formatek należy podawać więc „na gotowo”- wpisany wymiar będzie ostatecznym wymiarem formatki już po ewentualnym oklejaniu krawędzi.

CIĘCIE PŁYT

Oferujemy usługi cięcia płyt drewnopochodnych. Płyty formatowane są na dowolny wymiar podany przez klienta(do 2780mm wzdłuż oraz 2050mm na szerokość). Formatowanie wykonujemy na pile panelowej, w której wysokość cięcia wynosi 130 mm dzięki czemu na maszynie możemy poddawać obróbce sześciu płyt meblowych jednocześnie. W związku z tym oferowana przez nas usługa jest wydajna zarówno dla dużych przemysłowych zleceń jaki i mniejszych jednostkowych zamówień. Koszt cięcia elementów z arkusza płyty jest stały, niezależny od ilości i wielkości formatek. W przypadku większych zleceń istnieje możliwość negocjacji cen usługi cięcia. Za dodatkową opłatą oferujemy również możliwość wycinania elementów z zachowaniem „słoja”- ciągłości i spójności graficznej poszczególnych elementów.

WYKONYWANIE OTWORÓW

Oferujemy usługę wykonania otworów pod zawiasy. Standardowo nawiercamy otwór pod puszkę 35mm oraz dwa otwory do jej przytwierdzenia. Na życzenie klienta możemy wykonać również niestandardowe plany nawiertów.

Kwestia przyjęcia zamówienia do realizacji jest zależna od wielkości oraz poziomu skomplikowania zamówienia – prosimy o kontakt celem uzgodnienia szczegółów.

WYCINANIE KSZTAŁTÓW

Świadczymy usługi wykonywania kształtów na CNC. Frezarka CNC, którą posiadamy może pracować w trzech osiach co daje duże możliwości wykonywania skomplikowanych projektów. W kwestii wielkości obrabianych elementów- nie ma ograniczeń co do maksymalnych wymiarów, frezarka jest w stanie poddać obróbce cały arkusz- to jest: 2800mm x 2070mm, frezowany element musi być natomiast nie mniejszy niż 500mm x 500mm.

FREZOWANIE ORAZ FELCOWANIE

Na życzenie klienta frezujemy oraz felcujemy elementy meblowe zgodnie z wymaganą specyfikacją. Istnieje możliwość frezowania zarówno przed oklejaniem krawędzi, jak i po.
Świadczymy również usługi wykonania wszelkiej maści frezów na płytach MDF pod lakierowanie, jak np.: ramki oraz podchwyty.

POGRUBIANIE ELEMENTÓW

Świadczymy usługi pogrubiania płyt meblowych. Istnieje możliwość pogrubiania formatek za pomocą elementów o tych samych wymiarach, jak i za pomocą pasa. Możliwe jest dowolne łączenia ze sobą wszelkich dostępnych grubości płyt.: 10mm, 12mm, 16mm, 18mm.

FOLDING HDF

Wykonujemy łączenie „książkowe” płyt HDF. Tak pocięte i sklejone- składane płyty HDF pozwalają na ogromną redukcję wielkości opakowań gotowych do złożenia zestawów meblowych. Po rozłożeniu tak przygotowanych elementów linia łączenia jest możliwie minimalna.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.