NASZE USŁUGI

CIĘCIE PŁYT

Oferujemy usługi cięcia płyt drewnopochodnych. Płyty formatowane są na dowolny wymiar podany przez klienta(do 2780mm wzdłuż oraz 2050mm na szerokość). Formatowanie wykonujemy na pile panelowej, w której wysokość cięcia wynosi 96 mm dzięki czemu na maszynie możemy poddawać obróbce czterech płyt meblowych jednocześnie. W związku z tym oferowana przez nas usługa jest wydajna zarówno dla dużych przemysłowych zleceń jaki i mniejszych jednostkowych zamówień. Poza wyjątkowymi sytuacjami, koszt cięcia elementów z arkusza płyty jest stały, niezależnie od ilości i wielkości formatek. Za dodatkową opłatą oferujemy również możliwość wycinania elementów z zachowaniem „słoja”- ciągłości i spójności graficznej poszczególnych elementów.

OKLEJANIE KRAWĘDZI

Wykonujemy usługi okleinowania krawędzi na wysoce wyspecjalizowanych maszynach austriackiej marki OTT. Oferujemy ogromny wachlarz obrzeży dostępnych na miejscu, w pełnym zakresie grubości oraz szerokości. Oklejana krawędź jest zawsze uprzednio frezowana, dzięki czemu powtarzalność i jakość przytwierdzenia obrzeża jest zawsze na wysokim poziomie. Wymiary formatek należy podawać więc „na gotowo”- wpisany wymiar będzie ostatecznym wymiarem formatki już po ewentualnym oklejaniu krawędzi.

WYKONYWANIE OTWORÓW

Oferujemy usługę wykonania otworów pod zawiasy. Standardowo nawiercamy otwór pod puszkę 35mm oraz dwa otwory do jej przytwierdzenia. Na życzenie klienta możemy wykonać również niestandardowe zestawy otworów pod zawiasy. W kwestii wszelkich innych niestandardowych otworów (tj. nie pod zawiasy), kwestia przyjęcia zamówienia do realizacji jest zależna od poziomu skomplikowania zamówienia, jak i samej jego wielkości- prosimy o kontakt celem uzgodnienia szczegółów.

WYCINANIE KSZTAŁTÓW

Świadczymy usługi wykonywania kształtów na CNC.  Frezarka CNC, którą posiadamy może pracować w trzech osiach co daje duże możliwości wykonywania skomplikowanych projektów.  W kwestii wielkości obrabianych elementów- nie ma ograniczeń co do maksymalnych wymiarów, frezarka przyjmuję cały arkusz- to jest: 2800mm x 2070mm, frezowany element musi być natomiast nie mniejszy niż 500mm x 500mm.

FREZOWANIE ORAZ FELCOWANIE

Na życzenie klienta frezujemy oraz felcujemy elementy meblowe zgodnie z wymaganą specyfikacją. Istnieje możliwość frezowania zarówno przed oklejaniem krawędzi, jak i po. Świadczymy również usługi wykonania wszelkiej maści frezów na płytach MDF pod lakierowanie, jak np.: ramki oraz podchwyty.

POGRUBIANIE ELEMENTÓW

Świadczymy usługi pogrubiania płyt meblowych. Istnieje możliwość pogrubiania formatek za pomocą elementów o tych samych wymiarach, jak i za pomocą pasa. Możliwe jest dowolne łączenia ze sobą wszelkich dostępnych grubości płyt.: 10mm, 12mm, 16mm, 18mm. Koszt usługi liczony jest w m2 klejonej powierzchni.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.