Przejdź do działu budowalnego

O firmie

Firma zatrudnia ok 25 osób. Jest to wyspecjalizowany personel, dzięki czemu nasi klienci obsługiwani są fachowo. Znajomość produktów Krono oraz produktów innych fabryk pozwala naszym sprzedawcom praktycznie z ręki zaproponować klientowi zamieniki produktów konkurencji, co przekłada się na jakość obsługi oraz większą sprzedaż.
 
SPECJALIZACJA
Specjalizujemy się w dystrybucji materiałów do meblarstwa. Prowadzimy również dystrybucję materiałów budowlanych takich jak osb,panele (Kronospan) ,drzwi,okna oraz elemnty wykończeniowe. W celu polepszenia serwisu zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów meblowych oraz prowadzimy usługę cięcia różnego rodzaju płyt do dużych fabryk przemysłowych. W swojej ofercie posiadamy wszystkie wyroby Krono. Zaczynając od płyt meblowych tj. laminowana,mdf,hdf,blaty robocze, osb, obrzeza, panele podłogowe, płyty kompaktowe.
 
MAGAZYN
Klientów obsługujemy z magazynu w Gronowie, który ma łącznie 5,5 tys. m2. W swojej ofercie posiadamy 100% płyt laminowanych w grubości 18mm zaś płyty 16mm mamy w 70%. Dochodzą do tego również inne grubości tj.10,22,25mm. Jeżeli chodzi o blaty robocze to na magazynie utrzymujemy 100% stan w grubościach 28 i 38 mm w szerokościach 600 i 1200mm. Kluczową sprawą przy obsłudze i posiadaniu szerokiej gammy asortymentu jest składowanie. Wykorzystujemy do tego różnego rodzaju regały przystosowane do składowania płyt, blatów i akcesoriów.
 
 
ZAKRES DZIAŁANIA
Kompleksowo obsługujemy firmy z województw warmińsko-mazurskie, pomorskie. Jeżeli chodzi o sprzedaż całotirową nasz zasięg działania obejmuje cały kraj. To samo tyczy się formatyzowania płyt. Posiadamy piłę panelową z tylnym oraz dwoma bocznymi załadunkami, której wysokość cięcia jednego pakietu wynosi 125mm. Dzięki takiej maszynie możemy pozwolić sobie na oferowanie bardzo dużej wydajności połączonej z bardzo dobrą jakością. Firmy, które korzystają z naszych usług cięcia to przede wszystkim fabryki mebli oraz producenci drzwi.

 

STREFY PŁYT
Posiadamy dwie strefy płyt - jedną w Gdyni oraz drugą nowo otwartą w Gdańsku. Obsługujemy również w 100% SP w Tczewie.

 

Protokół wyboru oferty z dn. 4.10.2016. do zapytania ofertowego 2/EU/2016 z dn. 26.09.2016 r.

Zapytanie ofertowe 2/UE/2016 z dn. 26.09.2016 r.

Zapytanie Ofertowe